Star Dental Diş polikliniği olarak, Uluslararası standartlar doğrultusunda, önce insan anlayışını ona prensip olarak kabul ederek, yeni ve modern teknolojiyi izleyerek, otel konforunda güler yüzle ve hasta hakları yürüten bir yapıda; profesyonel olarak hizmet vermeyi amaçlamaktayız.

Branşlarında uzman çalışma arkadaşlarımızla, kurum içi- dışı eğitimlerle sürekli desteklenen, hasta ve çalışan güvenliği ön planda tutularak; İnsan haklarına saygılı, çevreye duyarlı, önce hasta diyerek.

Sağlık alanında dünyadaki bilimsel ve teknolojik gelişmeleri Yakından izleyen, toplum içindeki sorumluluk bilincimizle başta Malatya olmak üzere, bölgemizden, ülkemizden ve yurtdışından gelen hastalara en üst düzeyde, kaliteli, etkin ve verimli sağlık hizmetleri sunmak.

Ağız ve Diş sağlığı Tanı ve tedavilerinde ülkenin en iyi sağlık kuruluşlarından birisi olabilmek için; dünyadaki gelişmelerin yakından takip eden, sürekli gelişen, hastalar tarafından tercih edilen, yurt içinde ve yurt dışında sektörümüz öncü kurumlarla hizmet gücüne birleştiren ve bu gücü bilimsel anlamda kulanım başarısını gösteren uluslararası standartlarda marka olmuş bir sağlık kurumu olmaktır.

444 36 17